O firmie

Witamy Państwa w sklepie Celux Uroda i Zdrowie Celina Kamińska  w Suwałkach.

 
Firma Celux powstała w styczniu 1989 roku. Od początku zajmowała się sprzedażą kosmetyków następnie rozszerzając asortyment o suplementy diety.
Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. 
Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, dlatego poświęcamy wiele czasu i energii by zapewnić Państwu znakomitą obsługę.

Oferta naszego sklepu skierowana jest do osób poszukujących oryginalnych suplementów diety i kosmetyków naturalnych w rozsądnej cenie oraz oczekujących miłej i fachowej obsługi. Proponowane przez nas produkty to szereg suplementów i kosmetyków dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb Klientów.
W naszym sklepie oferujemy produkty nowe, pochodzące od krajowych i zagranicznych producentów. Opisy wszystkich artykułów pochodzą z materiałów udostępnionych nam przez producentów lub dystrybutorów.

Zamierzamy sukcesywnie poszerzać nasz asortyment oraz wprowadzać zmiany i udogodnienia, by dokonywanie zakupów w naszym sklepie było jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Wszystko to chcemy realizować w oparciu o Państwa sugestie i propozycje, gdyż opinie Klientów są dla nas bardzo ważne.
 
Czekamy na Państwa opinie i sugestie dotyczące sklepu :)

DANE REJESTROWE FIRMY:

 Celux Uroda I Zdrowie  Celina Kamińska
ul. Noniewicza 79
16-400 Suwałki
NIP: 844-000-10-31
REGON: 790206304

Wpis do ewidencji działalności gospodarczej UM w Suwałkach nr.2093

DANE KONTAKTOWE:

Tel. 512 260 885

Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 16:00

e-mail: sklep@celux.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl